niedziela, 5 lipca 2015

Whirlpool ADP1073WH

Whirlpool ADP1073WH

Sprzęt AGD >> AGD wolnostojące >> Zmywarki

Opis

Podaruj swój czas bliskim - już od dziś możesz odpocząć od zmywania - zmywarki o szerokości 45 cm firmy Whirlpool pasują nawet do małych kuchni. Zmywarka o dużej pojemności bo aż 10 kompletów i 7 programach zmywania. Zapewniająca najlepsze efekty zmywania przy niskim zużyciu energii elektrycznej. Zmywarka o klasach efektywności energetycznej, zmywania i suszenia AAA. Duży wyświetlacz LCD podpowie Tobie ile czasu pozostało do zakończenia programu. Możesz też opóźnić moment rozpoczęcia zmywania dzięki opcji Opóźnienie Startu. Zmywarka wyposażona w m.in. w program szybki, dzięki któremu w czasie 30 min. będziesz miał pozmywane naczynia.

Program automatyczny

Program automatyczny, który przeznaczony jest do wszystkich zabrudzonych naczyń, np.. Garnków, patelni, rondli oraz naczyń z pozostawionymi przez dłuższy czas zaschniętymi resztkami jedzenia. Zużywa tylko 0,8kWh na cykl zmywania.

Wyświetlacz

Duży wyświetlacz w czytelny sposób przekazuje informacje o stopniu zaawansowania procesu zmywania, wskazując na przykład wybraną opcję czy czas pozostały do końca cyklu.

Zabezpieczenie przed zalaniem

Zmywarki firmy Whirlpool posiadają specjalne zabezpieczenia przed zalaniem. Przy pojawieniu się pierwszych oznak jakichkolwiek problemów, system zatrzymuje cykl zmywania, odcina dopływ wody i wypompowuje ją z urządzenia, aby zażegnać niebezpieczeństwo wycieku.

Program Codzienny

Program szczególnie polecany do codziennego zmywania naczyń średnio zabrudzonych. Maksymalna efektywność zmywania przy optymalnym zużyciu prądu, wody i czasu.

Dane Techniczne

Producent Whirlpool
Kod producenta ADP1073WH
Kolor Biały

0 komentarze :

Prześlij komentarz