sobota, 20 czerwca 2015

SAMSUNG RFG23UEBP

SAMSUNG RFG23UEBP

Sprzęt AGD >> AGD wolnostojące >> Lodówki

Opis

SAMSUNG RFG23UEBP

Nowa elegancka lodówka marki Samsung łączy elastyczne opcje przechowywania żywności z wygodą, jaką daje duża przestrzeń. Możesz korzystać nie tylko z technologii chłodzenia gwarantowanej przez firmę Samsung, ale również z udoskonalonego wzornictwa, które doskonale współgra z twoim wyczuciem stylu

Więcej miejsca, większe możliwości

Lodówka z dwudzielnymi drzwiami i dolną szufladą zamrażarki marki Samsung ma największą w swojej kategorii pojemność – ponad 0,8 metra sześciennego, to jest o 16% więcej niż tradycyjne modele. Cieńsze ścianki dają ponad 0,1 metra sześciennego dodatkowej przestrzeni, nie zmieniając przy tym wymiarów zewnętrznych, a także nie pogarszając pierwotnych parametrów wytrzymałości i jakości izolacji. To prawie jak dodatkowa minilodówka w domu, bez zajmowania dodatkowego miejsca! Dodatkowa przestrzeń we wnętrzu została nie tylko powiększona, lecz również dopracowana pod kątem szczegółów. Teraz produkty spożywcze będą lepiej uporządkowane i łatwiejsze do znalezienia.

Wzornictwo SoftArc

Delikatne kontury drzwi w kształcie łuku dodają elegancji.

Jasne oświetlenie diodowe

Kompaktowe i energooszczędne oświetlenie sprawia, że w każdym narożniku panuje idealna jasność.

Dozownik wody i lodu

Dozownik wody i lodu został umieszczony po zewnętrznej stronie lodówki, dzięki czemu drzwi mogą pozostać zamknięte, a koszty energii będą niższe. (lód w kostkach / kruszony)

Szuflada z automatycznym wysuwem

Duża wysuwana szuflada jest wyposażona w ruchomą przegrodę, która oddziela różne rodzaje żywności, ułatwiając ich przechowywanie.

Poręczny uchwyt

Zaprojektowany, aby łatwo otwierać lodówkę i szczelnie ją zamykać. Aby otworzyć nawet najbardziej załadowaną lodówkę, wystarczy delikatnie pociągnąć za uchwyt.

Uszczelnienie CoolSafe

Ta innowacyjna funkcja uszczelniająca utrzymuje chłodne powietrze we wnętrzu lodówki, minimalizując zużycie energii.

Multi Blast

Chłodne powietrze przepływa przez wiele otworów na wysokości każdej półki. Taki system zapewnia równomierne chłodzenie w całej komorze lodówki oraz szybko przywraca właściwą temperaturę po otwarciu drzwi.

Twin Cooling System

Komory chłodziarki i zamrażarki są sterowane niezależnie. Pomiędzy obiema częściami nie ma obiegu powietrza, dzięki czemu w lodówce powietrze jest wystarczająco wilgotne, aby warzywa pozostawały świeże, podczas gdy w zamrażarce powietrze jest suche i pozbawione zapachów.

Mniejsza szczelina

Mniejsza szczelina między drzwiami daje całościowy efekt wizualny w najwyższej jakości.

Lodówka w lodówce

Wszechstronny zamykany schowek CoolSelect PantryTM umożliwia wybór temperatury po naciśnięciu przycisku, w zależności od rodzaju przechowywanej żywności.

Wysuwana szuflada z regulowaną temperaturą

Umożliwia wybór temperatury po naciśnięciu przycisku, w zależności od rodzaju przechowywanej żywności.

Schłodzone

Idealne ustawienie do przechowywania świeżego mięsa, drobiu i ryb. W takiej temperaturze żywność nie wysusza się, zachowując smak i świeżość.

Delikatne

Niektóre rodzaje żywności, takie jak szynka, salami lub plasterki mortadeli, są delikatne i mogą łatwo ulec zepsuciu. To ustawienie pomaga w zachowaniu ich wybornego smaku i konsystencji.

Świeże

Ten tryb utrzymuje optymalny poziom wilgotności niezbędnej do przechowywania świeżych i soczystych owoców oraz warzyw, dzięki czemu zawsze są gotowe do spożycia.

Dane Techniczne

Producent Samsung
Rodzaj Zamrażalnik dolny
Kolor Czarny
System No Frost Posiada system No frost
Szerokość 90,8 cm
Wysokość 177 cm
Głębokość 77 cm
Klasa energetyczna A+
Pojemność chłodziarki 396 l

0 komentarze :

Prześlij komentarz