czwartek, 18 czerwca 2015

Philips ProCare HP8260/00

Philips ProCare HP8260/00

Sprzęt AGD >> Urządzenia do pielęgnacji ciała >> Suszarki do włosów

Opis

Lepsza ochrona i zdrowe, lśniące włosy. Suszarka do włosów zapewniająca maksymalną pielęgnację

Suszarka Philips ProCare chroni włosy przed przegrzewaniem dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii EHD™. Specjalnie zaprojektowany wylot powietrza delikatnie rozprowadza na włosach ciepło i zapobiega oparzeniom włosów i skóry głowy.

Mniej przegrzewania dzięki funkcji równomiernego rozprowadzania ciepła (EHD)

Zaawansowana technologia Philips EHD oznacza, że w suszarce zastosowano wylot powietrza o wyjątkowej konstrukcji zapewniającej równomierne rozprowadzanie ciepła nawet w przypadku wysokich temperatur, co zapobiega powstawaniu szkodliwych, gorących punktów. Zapewnia to najwyższą ochronę włosów przed przegrzewaniem i pomaga zachować ich zdrowie i blask.

Najlepsza temperatura do suszenia włosów dzięki funkcji ThermoProtect

Funkcja kontroli temperatury ThermoProtect zapewnia optymalną temperaturę suszenia oraz dodatkową ochronę przed przegrzaniem włosów. Przy identycznym, mocnym nadmuchu powietrza uzyskasz skuteczne suszenie bez niszczenia włosów.

Lepsza pielęgnacja jonowa zapewnia proste i lśniące włosy

Pielęgnacja jonowa umożliwia suszenie antystatyczne. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się włosów, pielęgnują je i wygładzają łuski włosów, nadając im większy połysk. W rezultacie włosy stają się cudownie gładkie, proste i lśniące.

Lepsza pielęgnacja dzięki elementom ceramicznym emitującym ciepło podczerwone

Element ceramiczny wydziela delikatne ciepło podczerwone, które pomaga suszyć włosy od środka i chroni je przed przesuszeniem, nie zmniejszając szybkości i skuteczności suszenia.

Doskonałe efekty modelowania dzięki wąskiej nasadce

Doskonałe rezultaty i lśniące, zadbane włosy dzięki wąskiej nasadce do precyzyjnego modelowania.

Dyfuzor zwiększa objętość, pozwala tworzyć puszyste loki i sprężyste fryzury

Dyfuzor suszy włosy, nie uszkadzając ich, zmniejsza skręcanie się i zwiększa objętość włosów, rozkładając równomiernie strumień powietrza, podnosząc je i maksymalnie zwiększając ich objętość. Działanie dyfuzora jest szczególnie widoczne, gdy używasz go na górze głowy lub przy cebulkach włosów, zapewniając piękne loki i sprężyste fryzury.

Zimny nadmuch pozwala nadać własny styl

Profesjonaliści nie obędą się bez funkcji przycisku Cool Shot, który umożliwia korzystanie z intensywnego nadmuchu zimnego powietrza. Używa się go po ułożeniu włosów w celu wykończenia fryzury i nadania jej ostatecznego kształtu.

Zdejmowany filtr pozwala zapobiegać wplątywaniu się włosów

Filtr z tyłu suszarki można zdjąć w celu jego wyczyszczenia. Zapobiega on również wplątywaniu się włosów w suszarkę. Filtr należy regularnie zdejmować i czyścić, aby zapobiec osadzaniu się zabrudzeń.

Sześć regulowanych ustawień szybkości i temperatury zapewnia pełną kontrolę

Wymaganą prędkość i temperaturę można dostosować w celu ułożenia idealnej fryzury. Sześć różnych ustawień zapewnia pełną kontrolę i pozwala precyzyjnie wykonać idealną fryzurę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Dane Techniczne

Producent Philips
?Informuje, czy produkt ma możliwość regulacji siły nadmuchiwanego powietrza. Regulacja prędkości 2 stopnie
?Informuje, czy produkt posiada możliwość ustawienia temperatury. Regulacja temperatury Tak
?Informuje, czy produkt posiada przycisk nadmuchu zimnego powietrza, który pozwala utrwalić fryzurę. Nawiew zimnego powietrza tak
?Informuje, czy produkt posiada funkcję jonizacji powietrza. Wydmuchiwane powietrze naładowane jest ujemnymi jonami, co pozwala uniknąć elektryzowania się włosów. Jonizacja tak
?Informuje o mocy produktu podawanej w Watach. Moc [W] 2300
?Informuje, czy produkt posiada zabezpieczenie przed uszkodzeniem w przypadku zbyt długiej pracy tzw. zabezpieczenie przed przegrzaniem. Zabezpieczenie przed przegrzaniem tak
?Dodatkowe informacje o budowie produktu. Konstrukcja Długość przewodu [m]: 2.5 Zdejmowany filtr powietrza Obrotowe podłączenie przewodu
Zastosowane technologie ? Ceramic ? Ionic
?Informuje o dodatkowych technicznych właściwościach produktu. Inne Funkcja kontroli temperatury ThermoProtect
?Informuje, czy produkt posiada załączony dyfuzor. Jest to końcówka, która podnosi włosy u nasady, zwiększając ich objętość. Dyfuzor Tak
?Informuje, czy produkt posiada załączony koncentrator. Jest to końcówka, która skupiając nadmuch powietrza, ułatwia suszenie i modelowanie włosów. Koncentrator tak
Dyfuzor Tak
Jonizacja Tak
Kod producenta HP8260/00
Kolor Czarny
Moc 2300W
Zimne powietrze Tak

0 komentarze :

Prześlij komentarz