sobota, 20 czerwca 2015

Bosch BGL32510

Bosch BGL32510

Sprzęt AGD >> Małe AGD do domu >> Odkurzacze i akcesoria

Opis

ProPower ‒ niezrównana moc

Moc, czyli siła ssania, obok wydajnego i szczelnego systemu przepływu powietrza w urządzeniu, odpowiada za szybkie i efektywne odkurzanie. Odkurzacze Bosch z linii ProPower, o wyjątkowej mocy 2500 W, gwarantują doskonały efekt sprzątania w krótkim czasie.

ProPower – odpowiedź na potrzeby konsumentów

Przeprowadzone przez GfK w 2012 r. badania dowiodły, że moc silnika jest bardzo ważnym kryterium wyboru odkurzacza aż dla 78% Polaków! Dlatego odkurzacz ProPower doskonale spełnia oczekiwania konsumentów.

Filtr HEPA

Odkurzacze ProPower wyposażone są w najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów. Czystą satysfakcję z użytkowania odkurzacza gwarantuje filtr HEPA, dzięki któremu aż 99,95% wydmuchiwanego w trakcie sprzątania powietrza jest wolne od wszelkich zanieczyszczeń, a zwłaszcza od substancji smolistych, roztoczy i grzybów.

Praktyczne rozmiary

Moc i elegancja w niewielkiej formie: kompaktowa konstrukcja i niska waga sprawiają, że nasz odkurzacz jest nie tylko niebywale zwrotny, ale też bardzo łatwy do przechowywania.

Jakość ze znakiem „Made in Germany”

Od ponad stu lat marka Bosch jest symbolem najwyższej jakości i niezawodności, a nasi konstruktorzy dbają o wyjątkową funkcjonalność urządzeń i dopracowują do perfekcji każdy detal.

Przetestowana niezawodność

Najwyższa jakość naszych odkurzaczy to wynik nieustannie doskonalonej technologii. Każdy nowy model poddawany jest gruntownym testom. Dzięki nim jesteśmy pewni, że nasz odkurzacz sprosta najwyższym wymaganiom użytkowników i będzie służył im przez długie lata.

Poznaj odkurzacze Bosch

Dane Techniczne

Producent Bosch
Kod producenta BGL32510
Typ Workowe
Waga 4.3kg
Filtr HEPA Posiada filtr HEPA
Moc 2500 W
Kolor Czarny

0 komentarze :

Prześlij komentarz